Jakie możliwości daje urządzenie wykorzystywane do tworzenia druku cyfrowego jakim jest HP Latex 365? 

Jakie możliwości daje urządzenie wykorzystywane do tworzenia druku cyfrowego jakim jest HP Latex 365? 

Przede wszystkim HP Latex 365 to wszechtronne i nowoczesne urządzenie, którego możliwości w pełni odpowiedzą na wymagania najbardziej wymagających klientów będących zarówno osobami prywatnymi, jak i właścicielami nawet największych firm z każdej dziedziny usług i przemysłu. 

Produkt umożliwia druk w doskonałej jakości i maksymalnej szerokości 1,63 metra na róźnorodnych podłożach, także tych bardziej porowatych, z którymi inne urządzenia często nie są w stanie sobie poradzić. Z powodzeniem wykorzystywana przez nas drukarka może być wykorzystywana do dekoracji wnętrz, czym nie mogą poszczycić się urządzenia solwentowe. Podczas całego procesu do otoczenia nie są uwalniane toksyczne związki, które mogłyby zaszkodzić naszemu zdrowiu, co znacznie zwiększa atrakcyjność tego urządzenia. 

Jest nieocenionym udogodnieniem wszędzie tam, gdzie potrzebna jest możliwość obustronnego wydruku. HP Latex 365 wykorzystuje do codziennej pracy sprawdzoną i cieszącą się powodzeniem III generację technologii HP Latex. Druk cyfrowy odbywa się w maksymalnej rozdzielczości 1200 dpi przy użyciu 3 podstawowych kolorów i 3 pośrednich, dlatego też oferowana gama barw jest ograniczona wyłącznie przez ludzką wyobraźnie.